723 408 364

Dveře

Vchodové plastové dveře

... jsou vizitkou každého domu a podtrhují jeho charakter. Bohatá barevnost profilů, prakticky neohraničené možnosti konstrukce a nepřeberné množství okrasných výplní, Vám dává možnost vybrat si ty správné vchodové dveře pro Váš dům.

Interiérové dveře Solodoor

Interiérové dveře od české firmy Solodoor Sušice  se používají výhradně ve vnitřních prostorech. Díky použitým materiálům ručí za vysokou kvalitu. Jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.pro Vaši insparaci navštite http://www.solodoor.cz/cs/ Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Vstupní bytové dveře

Dveře vstupní bytové se uplatní všude tam, kde není potřeba mít vstup opatřen protipožárním uzávěrem, ale stále záleží na kvalitě, masivnosti a odolnosti vstupních dveří.  

Dveře požárně odolné bezpečnostní třída 3

Dveře požárně bezpečnostní třídy 3 se používají tam, kde je podle norem požadován protipožární uzávěr. Klade se zde navíc důraz na zabránění vniknutí cizích osob do daného bytu či domu. Tyto vnitřní vchodové dveře Vás tak lépe chrání před nebezpečím. Bezpečnost je zajištěna použitím pětibodového bezpečnostního zámku a na straně pantů instalací trnů proti vysazení. Požární odolnost je u těchto dveří 30 minut.  

Dveře požárně odolné bezpečnostní třída 2

Dveře požárně odolné bezpečnostní třída 2 mají požární odolnost 30 minut EI230 (E30, EW 30) dle ČSN EN 1634-1 a splňují požadavky na bezpečnostní třídu B2, dle ČSN P EN 1627. Oproti dveřím požárně odolným mají navíc pětibodový bezpečnostní zámek TRILOGIA a u horního a spodního pantu trny proti vysazení dveří. Tento typ dveří si stejně jako další produkty z naší nabídky můžete vybírat z široké škály barevných provedení.

Dveře požárně odolné

Dveře požárně odolné se instalují tam, kde zákon vyžaduje rozdělení požárních úseků. Na výběr máte dvojí požární odolnost - EI230, to znamená, že odolají požáru 30 minut nebo EI245 - požární odolnost 45 minut. Díky široké nabídce barevných variant si můžete vybrat dveře dle vašich představ. V provedení kouřotěsném či protihlukovém. Nabízíme také rozmanité doplňky - panoramatické kukátko, samozavírač, dveřní stavěč apod.

Kouřotěsné dveře

Dveře požárně odolné v obložkové protipožární zárubni mohou být jako kouřotěsné proti průniku studeným a teplým kouřem EI230-Sm(Sa). Na rozdíl od dveří požárně odolných mají vysouvací práh ELLAN MATIC PRIMERA a dvoukřídlé dveře mají klapačku (těsnění ELLENLEF – K). Kouřotěsné dveře lze použít jako vchodové do bytu a všude tam, kde to z bezpečnostních důvodů požadují ČSN.

Protihlukové dveře

Protihlukové dveře vytváří pocit soukromí, snižují prostup zvuku dveřmi (lednice 40 dB, myčka 42 dB, šeptání 20 dB, napouštění vody do vany 80 dB). Dopřejte si i vy díky nim pohodlí domova – v klidu a bezpečí. Protihlukové dveře jsou vždy dodávány jako plné.