723 408 364

Doplňky

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Venkovní rolety při rekonstrukci domu Pro dodatečnou montáž se používají hliníkové předokenní rolety PA 39 A. Uplatnění najdou všude, kde se při stavbě nepočítalo se zabudováním navíjecího kastlíku pod omítku a kde je třeba jej zvolit co nejmenší. Hlavní výhody našich rolet V létě stíní a brání vniknutí tepla do domu. V zimě snižují tepelné ztráty. Chrání před hlukem.

Předokenní rolety do překladu HELUZ

Dodáme vám venkovní rolety pro standardní i atypická okna. Protože se zajímáte o rolety při stavbě nového domu, půjde o typ PA 39 B. I v případě, že už dům máte a rolety do něj potřebujete zakomponovat dodatečně.

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání, do překladu POROTHERM – FABO

Elegantní řešení - Vaše předokenní rolety jsou přirozenou součástí Vašeho domu. Venkovní rolety s boxem pro zaomítaní - změna k lepšímu, elegance, design, odnímatelná revizní klapka...

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie se těší stále větší oblibě.  Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

Horizontální žaluzie

V naší nabídce doplňků pro okna naleznete též interiérové a exteriérové žaluzie v široké škále produktů (horizontální a vertikální žaluzie) a materiálů (plast, dřevo, hliník). Žaluzie si tak můžete vybrat přímo dle Vašich přání a požadavků. Díky vysoké praktičnosti jsou snadno ovladatelné a díky použitým výrobním postupům se můžeme zaručit za jejich vysokou životnost a celkovou kvalitu. Pokud máte o žaluzie zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat – dodávku žaluzií zajišťujeme včetně montáže.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru.

Charakteristika vertikálních žaluzií

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.

Látkové roletky

Stále větší oblibě se těší látkové rolety. Dodáváme  i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo.

Dveřní plisované sítě

Plisované dveřní sítě jsou díky své inovativní konstrukci ideálním řešením ochrany proti hmyzu v oknech a dveřích při dodržení minimálních nutných montážních a manipulačních prostor. Řešení zasíťování oken a dveří prostřednictvím tohoto výrobku je dále vhodné jako kombinace s dalšími prvky stínící techniky, například u rámů dveří a oken, osazených předokenními nebo podomítkovými roletami či venkovními žaluziemi, především z důvodu úzkoprofilového návrhu rámu i ostatních součástí plisovaných sítí. Plisované sítě jsou ovládány prostým posuvem středního profilu. Dochází tak k rozvinu síťoviny po nosných polyamidových vláknech, vetkaných ve stanovených roztečích uvnitř síťoviny. Tato vlákna zabezpečují neustálé napnutí síťoviny a její statickou stabilitu ve všech polohách (i ve vertikálním směru otevírání sítě). Vlákna jsou vybavena funkcí autonomního napínání, díky čemuž nedochází k nechtěnému prověšení síťoviny v důsledku povětrnostních a klimatických vlivů. 

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.

Látkové roletky DEN/NOC

Látkové roletky  DEN / NOC   jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.
Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá . Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku. Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod...

Dveřní kování

Nastala chvíle , kdy vybíráte nové kování nebo byste chtěli vyměnit kování u svých dveří nebo je stávající dveřní kování již dále nepoužitelné? Pak právě pro Vás jsou určena dveřní kování od firmy Cobra, a ROSTEX která nabízíme v široké škále provedení. V naší nabídce naleznete interiérové kování, nerezové kování, kované kování, hliníkové a ekonomické kování, bezpečnostní a ochranné kování a výběhové kování. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat.

Sušák na prádlo

Nabízíme vám sušák na prádlo české výroby opatřený výměnným plastovým krytem. Vyznačuje se vysokou kvalitou a navíc pro něj nabízíme sedmiletou záruku. Výhodná cena a jednoduchá montáž bez zdlouhavého sestavování a vrtání jsou silné argumenty, které přesvědčily již řadu zákazníků - přidáte se k nim i vy?