723 408 364

Dveře

Dveře plastové vchodové

... jsou vizitkou každého domu a podtrhují jeho charakter. Bohatá barevnost profilů, prakticky neohraničené možnosti konstrukce a nepřeberné množství okrasných výplní, Vám dává možnost vybrat si ty správné vchodové dveře pro Váš dům. Kromě pěkného vzhledu od vchodových dveří čekáme také vysoký stupeň bezpečnosti a ochrany před hlukem a zimou.  A právě tyto vlastnosti jsou charakteristické pro dveře z námi nabízených profilů. Díky vícekomorovému systému a nízkému prahu s přerušeným tepelným mostem získávají dveře parametry garantující dlouhodobou a bezproblémovou funkčnost. Okrasnou výplň do vchodových dveří si můžete podle svých představ vybrat na

Solodoor

Interiérové dveře od české firmy Solodoor Sušice  se používají výhradně ve vnitřních prostorech. Díky použitým materiálům ručí za vysokou kvalitu. Jsou vysoce odolné a mají dlouhou životnost.pro Vaši insparaci navštite http://www.solodoor.cz/cs/ Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Vltavín


VLTAVÍN je tradičním českým výrobcem masivních interiérových a vchodových dveří již od roku 1994. Jejich úspěch byl vždy postaven na kvalitním českém smrkovém dřevě a precizní kvalitě zpracování bez kompromisů. http://vltavin-dvere.cz Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.

Erkado

Hlavní specializací internetového obchodu ERKADO jsou interiérové dveře.
Dveře v interiéru již dávno neplní pouze funkční roli. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a estetičnost, bezpečnost a uživatelský komfort. https://dvere-erkado.cz Zajišťujeme zaměření a dodávku dveří včetně montáže a demontáže starých dveří.