723 408 364

Rolety

Předokenní rolety pro dodatečnou montáž

Venkovní rolety při rekonstrukci domu Pro dodatečnou montáž se používají hliníkové předokenní rolety PA 39 A. Uplatnění najdou všude, kde se při stavbě nepočítalo se zabudováním navíjecího kastlíku pod omítku a kde je třeba jej zvolit co nejmenší. Hlavní výhody našich rolet V létě stíní a brání vniknutí tepla do domu. V zimě snižují tepelné ztráty. Chrání před hlukem.

Předokenní rolety do překladu HELUZ

Dodáme vám venkovní rolety pro standardní i atypická okna. Protože se zajímáte o rolety při stavbě nového domu, půjde o typ PA 39 B. I v případě, že už dům máte a rolety do něj potřebujete zakomponovat dodatečně.

Předokenní rolety s boxem pro zaomítání, do překladu POROTHERM – FABO

Elegantní řešení - Vaše předokenní rolety jsou přirozenou součástí Vašeho domu. Venkovní rolety s boxem pro zaomítaní - změna k lepšímu, elegance, design, odnímatelná revizní klapka...

Látkové roletky

Stále větší oblibě se těší látkové rolety. Dodáváme  i speciální zatemňovací rolety, které jsou z látky zcela pohlcující světlo.

Látkové roletky DEN/NOC

Látkové roletky  DEN / NOC   jsou zcela novým typem roletek s podvojným vedením materiálu s horizontálními pásy, které umožňují plynulou regulaci propouštění slunečních paprsků. Skvělé spojení horizontální žaluzie a atraktivní látkové roletky. Roleta DAY/NIGHT nabízí zcela nový a originální vzhled. Působí útulným a zároveň exkluzivním dojmem.
Jedná se o volně visící látkovou roletu s krycím profilem návinu ovládanou řetízkem.
Komponenty pro tento systém nabízíme v barvách: bílá , hnědá . Montáž je možná jak na zeď nebo do stropu, tak i do výklenku. Tato roleta je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod...