723 408 364

Vnitřní plastové parapety

REHAU

Vnitřní plastové parapety REHAU Komůrkový profil vnitřních plastových parapetů REHAU od firmy REHAU, je vyroben z tvrdého PVC a polepen na vrchní pohledové straně odolnou plastovou parapetní fílií. Na závěr celého výrobního procesu je na povrch nalepena ochranná fólie, chránící parapet během přepravy a montáže.

Komůrkový profil vnitřních plastových parapetů REHAU od firmy REHAU, je vyroben z tvrdého PVC a polepen na vrchní pohledové straně odolnou plastovou parapetní fílií. Na závěr celého výrobního procesu je na povrch nalepena ochranná fólie, chránící parapet během přepravy a montáže. Parapet vyniká především vysokou odolností proti zatečení vodou a vzlínání vlhkosti ze zdiva. Plastová parapetní fólie dodává plastovému parapetu nové vlastnosti jako jsou odolnost proti otěru a poškrábání, odolnost proti působení UV záření a stálost barev. Tyto vlastnosti jsou výhodou proti renolitové fólii, která i když nabízí barevné sjednocení se stranou okna do interiéru, je jejím nedostatkem nízká odolnost proti mechanickému poškození a působení vyšších teplot.


 
 

Vnitřní PVC parapety UNIVERSAL

Vnitřní plastové parapety UNIVERZAL jsou vyrobeny extruzí tvrdého PVC v délce 6 m a komůrkového profilu s rádiusem horní hrany nosu R-10 mm. Nos parapetu je odkloněn od zdiva ve směru do interiéru o 6°, což umožňuje snažší přístup ke konečnému začištění parapetu na stavbě. Vrchní pohledová část parapetu je polepena dekorativní PVC fólií speciálně vyráběné pro plastové parapety. Komůrkové parapety UNIVERZAL splňují nejvyšší nároky uživatele na design, stabilitu a pevnost. Parapety jsou řezány na požadovanou délku i šířku a jsou opatřeny plastovou boční krytkou a ochrannou fólií chránící povrch parapetu během přepravy a montáže. Parapety se snadno udržují běžnými nebrusnými domácími úklidovými prostředky.