723 408 364

Žaluzie

Předokenní žaluzie

Venkovní žaluzie se těší stále větší oblibě.  Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov.

Horizontální žaluzie

V naší nabídce doplňků pro okna naleznete též interiérové a exteriérové žaluzie v široké škále produktů (horizontální a vertikální žaluzie) a materiálů (plast, dřevo, hliník). Žaluzie si tak můžete vybrat přímo dle Vašich přání a požadavků. Díky vysoké praktičnosti jsou snadno ovladatelné a díky použitým výrobním postupům se můžeme zaručit za jejich vysokou životnost a celkovou kvalitu. Pokud máte o žaluzie zájem, neváhejte nás prosím kontaktovat – dodávku žaluzií zajišťujeme včetně montáže.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru.

Charakteristika vertikálních žaluzií

Vertikální žaluzie nabízejí moderní alternativu tradičního způsobu zastínění a zatemnění interiéru. Uplatňují se jako dekorativní estetický prvek při řešení reprezentačních prostor významných firem, pracovního prostředí, a taktéž dotvářejí atmosféru pohodlí a elegance domova.