723 408 364

Servis oken a dveří

Vyskytla se na Vašem okně závada, kterou potřebujete co nejrychleji odstranit? Chcete vylepšit tepelnou izolaci Vašich oken či dveří? Je kování Vašich oken či dveří poškozené?

Pak neváhejte využít služeb naší firmy. Disponujeme kvalifikovaným a zkušeným personálem, který provádí servis oken a dveří rychle a spolehlivě, což spolu s produkty od osvědčených dodavatelů zaručuje vysokou kvalitu.

Ať už tedy potřebujete vyměnit prasklá a poškozená skla, promazat či seřídit kování, vyměnit těsnění nebo opravit či vyměnit okna nebo dveře, neváhejte nás prosím kontaktovat

Pravidelný servis oken

Málokdo je při dodávce nových otvorových výplní informován o nutnosti pravidelného servisu kování oken či dveří. Výrobci okenního kování doporučují provést tento servis oken minimálně 1 x ročně. Údržba spočívá v kontrole funkčnosti a promazání všech pohyblivých dílů a závěrových bodů kování. Pravidelným servisem oken zachováte dlouholetou funkčnost vašich oken a předejdete do budoucna nákladným opravám. I tuto službu Vám můžeme nabídnout.

Kontaktujte nás